Розміщення оголошень на 100 дошках

Скористайтеся перевагами нашої послуги - ми здійснюємо передрук Вашого оголошення на 100 українських дошках на протязі 3-ох робочих днів усього за 300 грн. Ваше оголошення побачать у всіх регіонах України.

Послуга ідеально підходить для реклами оптової та роздрібної торгівлі, реклами бренду чи сайту, пошуку роботи в Україні.

Які оголошення не приймаються?

Не приймаються оголошення на теми: 18+, тютюнова продукція, алкоголь, хайпи, медицина, позики, курси по заробітку і т. д.

Не приймаються будь-які оголошення, які порушують чинне законодавство України.

Не можуть бути опубліковані також оголошення, в контактах яких немає українського номеру телефону. В оголошеннях повинен бути мінімум 1 контактний телефон!

Які оголошення приймаються?

Приймаються на теми: Товари (загального споживання, спеціальні товари, опт, роздріб), Послуги (які Ви надаєте на постійній основі), Транспорт (автомобілі, мотоцикли, спецтехніка), Нерухомість (операції з квартирами, будинками, ділянками і іншою нерухомістю), Будівництво / Ремонт (ремонт, будівництво, супутні товари і послуги), Агро / Сільгосп (товари і послуги сільськогосподарського і агросектора), Робота (пошук або пропозиції роботи)

Як приймаються оголошення?

  1. Авторизуйтеся на сайті та поповніть баланс (поповнення балансу можливе електронними платіжними системами, кредитними картками (Visa/Mastercard, Webmoney, Liqpay, Приват24...) на необхідну сумму.
  2. Додайте свое оголошення на сайт (активувавши опцію "Я хочу опублікувати це оголошення на 100 українських дошках!")
  3. На протязі 1-го робочого дня модератор опрацює Вашу заявку (з вашого балансу зніметься необхідна сума).
  4. Протягом 3-ох робочих днів Ваше оголошення буде переопубліковано на 100 популярних дошках України. На свою електронну адресу (яка вказана у вашому профілі) Ви отримаєте звіт з посиланнями на кожне опубліковане оголошення, а також доступ до поштової скриньки, яка використовувалася для реєстрації і за допомогою якої Ви зможете керувати оголошеннями - видаляти, редагувати, піднімати і т. д.

Додаткова інформація

  • Модератор може на свій розсуд оптимізувати текст Вашого оголошення для найкращого сприйняття його читачами;
  • Модератор може використати власні фотографії для ілюстрації Вашого товару чи послуги в оголошенні;
  • Замовляючи послугу, ви приймаєте угоду та ознайомилися з послугами та цінами.


Барахолка Закарпаття - найпопулярніша дошка безкоштовних оголошень Закарпатського регіону. Продати чи купити, знайти партнерів по бізнесу чи однодумців... Додавайте оголошення безкоштовно, розміщуйте оголошення на будь-яку необхідну тематику (авто, нерухомість, прилади, техніка, електроніка, тварини, хобі, робота і т.д.) для будь-якого району Закарпатської області. Купити чи продати із рук в руки можна без посередників практично все: від автомобіля до дрібничок.


Мы принимает W1Мы принимает Viza, MasterCard Megastock Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 793305737081