Список категорій

Останні публікації

Загальні відомості про Закарпаття

Закарпатськая область - західна область сучасної України, в історичному контексті, це Карпатська Україна, Підкарпатська Русь — історико-географічний край на південному заході України, у Центральній Європі.

далі
20.01.2016

2016: безкоштовна дошка оголошень Закарпаття оновлена

Безкоштовна дошка оголошень Закарпаття оновлена!

Віднині ми у оновленому форматі. У новому 2016 році ми залишили все старе позаду, давайте жити по-новому у Новому 2016 році!

далі
17.01.2016

Дошка оголошень «Оголошення Закарпаття» в Інтернеті з 2011 року

Дошка оголошень «Оголошення Закарпаття» з’явилася в мережі Інтернет в 2011 році. За цей короткий період часу вона знайшла вже своїх шанувальників, тобто користувачів, які оцінили переваги користування саме цим сайтом.

далі
16.01.2016


Барахолка Закарпаття - найпопулярніша дошка безкоштовних оголошень Закарпатського регіону. Продати чи купити, знайти партнерів по бізнесу чи однодумців... Додавайте оголошення безкоштовно, розміщуйте оголошення на будь-яку необхідну тематику (авто, нерухомість, прилади, техніка, електроніка, тварини, хобі, робота і т.д.) для будь-якого району Закарпатської області. Купити чи продати із рук в руки можна без посередників практично все: від автомобіля до дрібничок.


Мы принимает W1Мы принимает Viza, MasterCard Megastock Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 793305737081