2016: безкоштовна дошка оголошень Закарпаття оновлена

Безкоштовна дошка оголошень Закарпаття оновлена!

Віднині ми у оновленому форматі. У новому 2016 році ми залишили все старе позаду, давайте жити по-новому у Новому 2016 році!


Барахолка Закарпаття - місце, де Ви можете купити або продати буквально все: починаючи від квартири і авто і закінчуючи самими дрібними речами. Залишайтеся з нами в Новому 2016 році! Купляйте та продавайте з нами ще більше!

 

Ми збільшили функціонал, тепер "Барахолка Закарпаття" - не тільки Велика безкоштовна дошка оголошень Закарпатського регіону ("Сландо Закарпаття", як вона була названа у народі), але й портал оголошень, з платними функціями та новинами.

Якщо ви не знайшли свого оголошення на дошці оголошень, не переймайтеся: тепер ви зможете створювати оголошення ще швидше та єфективніше!

Якщо ви не можете увійти до свого кабінету, використовуючи старі логіни та паролі, не хвилюйтеся! Спробуйте скористатися функцією відновлення паролю, вказавший свій адрес електронної пошти. Якщо ви отримаете листа на пошту, то зможете відновити повний доступ до свого особистого кабінету.

Також, якщо Вам процесс реєстрації видається занадто важким та проблематичним, ви можете скористатися входом через свою улюблену соціальну мережу (Вконтакте, Facebook, Одноклассники, Mail.ru та ішні). Реєстрація на Дошці оголошень відбудеться миттєво, особистий кабінет буде створено автоматично і Ви зможете використовувати оновлений функціонал Дошки Оголошень у повній мірі.

Також у нас приємна новина для тих, хто хоче безкоштовно скористатися (спробувати) платними послугами Дошки оголошень ("Барахолка Закарпаття" була і залишається безкоштовною, платні послуги розраховані для просування бізнес-оголошень). Під час реєстрації баланс користувача поповнюється на певну сумму, яку можна використати для замовлення платних послуг на сайті для своїх оголошень.


То ви ще не розмістили своє оголошення на "Барахолці Закарпаття"? Тож поспішайте! Електронні дошки оголошень,це завжди актуальні оголошення з Вашого регіону від прямих продавців (без посередників), це миттєві коммунікації, єфективна реклама для ваших товарів чи послуг. 

Розмістити оголошення на Великій Дошці Оголошень Закарпаття

17.01.2016


Барахолка Закарпаття - найпопулярніша дошка безкоштовних оголошень Закарпатського регіону. Продати чи купити, знайти партнерів по бізнесу чи однодумців... Додавайте оголошення безкоштовно, розміщуйте оголошення на будь-яку необхідну тематику (авто, нерухомість, прилади, техніка, електроніка, тварини, хобі, робота і т.д.) для будь-якого району Закарпатської області. Купити чи продати із рук в руки можна без посередників практично все: від автомобіля до дрібничок.


Мы принимает W1Мы принимает Viza, MasterCard Megastock Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 793305737081