Відповіді на типові питання

 

- Як мені опублікувати своє оголошення?

Для того, щоб додати своє оголошення, натисніть на посилання "Додати оголошення", а далі відповідно до підказок.

- Чому після додавання, я не бачу своє оголошення в категорії?

Це може бути з наступних причин:

  1. Ви не активували свою електронну адресу (на вашу електронну адресу відправлено посилання для активації, будь-ласка, перейдіть по посиланню що у листі, після чого, оголошення автоматично буде опубліковане на сайті.
  2. На сайті включена модерація оголошень. Тобто дані потрапляють у загальний список тільки після підтвердження модератором. Зачекайте трохи. Повідомлення про опублікування чи відхилення Вашого оголошення модератор надішле на Вашу електронну пошту.
  3. Не дотримано правила публікування оголошень на сайті "Барахолка Закарпаття" чи виникла технічна помилка. В такому випадку слід потурбувати Адміністрацію.

- Чи потрібно заповняти поля Адреса і телефон?

Не потрібно, але бажано для інформування Ваших потенційних кліентів, це допоможе покупцеві/клієнтові зорієнтуватися по маршрутах/тривалості доставки/території і т.д. Телефон допоможе залишатися з потенційними кліентами на звязку. У всіх інших питаннях, звязок буде забезпечено за допомогою Вашої електронної адреси.

- Чи потрібно заповняти поле ЦІНА, якщо вона договірна?

Якщо Ваша ціна договірна не заповняйте поле ЦІНА (поле ЦІНА цифрове, тому будь-які слова недопустимі). Всі ціни Користувач повинен вказувати у національній валюті - гривня. Перерахунок у доллари США та Євро відбувається автоматично (за середнім валютним курсом).

- Для чого потрібно реєструватися на сайті?

- Ви реєструєтеся як автор оголошення і несете особисту відповідальність за його достовірність. Також ви можете редагувати свої оголошення, знімати їх з публікації, користуватися платними послугами і т.д. Ви, як автор оголошень є їх безпосереднім редактором.

- Я забув пароль? Як мені відновити доступ?

Перейдіть на сторінку відновлення паролю, та вкажіть email адресу, вказану під час реєстрації, а далі відповідно до підказок, які будуть надіслані на Вашу адресу електронної пошти.

- Скільки коштує розміщення моїх оголошень на Вашому сайті?

- Розміщуйте оголошення безкоштовно! Платні оголошення та послуги орієнтовані для просування бізнес-оголошень.

- Я не можу поповнити баланс запропонованими методами

Скористайтеся зворотнім зв'язком з адміністрацією.Барахолка Закарпаття - найпопулярніша дошка безкоштовних оголошень Закарпатського регіону. Продати чи купити, знайти партнерів по бізнесу чи однодумців... Додавайте оголошення безкоштовно, розміщуйте оголошення на будь-яку необхідну тематику (авто, нерухомість, прилади, техніка, електроніка, тварини, хобі, робота і т.д.) для будь-якого району Закарпатської області. Купити чи продати із рук в руки можна без посередників практично все: від автомобіля до дрібничок.


Мы принимает W1Мы принимает Viza, MasterCard Megastock Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 793305737081