Крапельна стрічка Siplast 2300 метрів

  • 02.05.2018
  • 420
  • Немає коментарів

  • Спливає через днів: 12

Крапельна стрічка дозволяє досягти максимально оптимізованого і якісного поливу на ділянці. Її особливість полягає в тому, що вона подає воду безпосередньо під кореневу систему рослини.

Інтернет-магазин "Горщик" пропонує українському споживачеві якісну крапельну стрічку європейського виробництва. Зокрема, від Siplast. Це надійні, довговічні і невибагливі краплинні лінії з Італії. Купуйте у нас італійську крапельну стрічку, а також аксесуари для монтажу системи крапельного поливу з доставкою в будь-яку точку України.

Адреса інтернет-магазину: https://gorshok.shop
Телефон для замовлень: +38(068)3781050

Коментарів до оголошення немає. Ви можете стати першим!Барахолка Закарпаття - найпопулярніша дошка безкоштовних оголошень Закарпатського регіону. Продати чи купити, знайти партнерів по бізнесу чи однодумців... Додавайте оголошення безкоштовно, розміщуйте оголошення на будь-яку необхідну тематику (авто, нерухомість, прилади, техніка, електроніка, тварини, хобі, робота і т.д.) для будь-якого району Закарпатської області. Купити чи продати із рук в руки можна без посередників практично все: від автомобіля до дрібничок.


Мы принимает W1Мы принимает Viza, MasterCard Megastock Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 793305737081