Теплична плівка на розмотування з Франції CELESTE®Premium

  • 07.09.2018
  • 1925
  • Немає коментарів

  • Спливає через днів: 95

Теплична плівка на розмотування з Франції CELESTE®Premium (150-200 мкр) в Україні. Для городників, які цінують європейську якість за доступною українською ціною. Ціна вказана за 1 кв.метр.

Міцна високотемпературна, так з високою світлопроникністю теплична плівка виготовлена ​​в Європі, підходить для вирощування будь-якого типу культур, відрізняється цілим рядом вражаючих якостей:

Довговічність: Тривалість життя: 3 - 6 років. Клас плівки D. Опір пестицидів 1500 ppm сірки і 100 ppm хлору

Дифузія світла: Спеціальний наповнювач в плівці запобігає великим змінам температури і опікам на листках, фруктове забарвлення більш однорідне і інтенсивне

Пружність: Завдяки вибору високоякісної сировини та 5-шаровому покриттю, CELESTE® Premium відповідає стандарту EN13206

Термічність: У нічний час доби під плівкою зберігається тепло, яке накопичується в денний час. Рослини менш напружені в своєму процесі росту

Ідеальна вологість: Завдяки застосуванню сучасних технологій в теплицях під такою плівкою створюється ідеальний для рослин рівень вологості та температурний режим

Пряме світло: Рослини отримують більше прямого світла. CELESTE® Premium відмінно підходить для дуже ранніх врожаїв або озимих культур.

Відправка тепличної плівки CELESTE® Premium (виробник Barbier) у будь-якій кількості в будь-яке місто України транспортними службами.

Більше інформації на сайті: https://gorshok.shop/celeste/

Коментарів до оголошення немає. Ви можете стати першим!Барахолка Закарпаття - найпопулярніша дошка безкоштовних оголошень Закарпатського регіону. Продати чи купити, знайти партнерів по бізнесу чи однодумців... Додавайте оголошення безкоштовно, розміщуйте оголошення на будь-яку необхідну тематику (авто, нерухомість, прилади, техніка, електроніка, тварини, хобі, робота і т.д.) для будь-якого району Закарпатської області. Купити чи продати із рук в руки можна без посередників практично все: від автомобіля до дрібничок.


Мы принимает W1Мы принимает Viza, MasterCard Megastock Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 793305737081