Дизайн інтер'єру - стильний інтер'єр від професіоналів ViO-design

  • 21.01.2019
  • 255
  • Немає коментарів

  • Спливає через днів: 94

Майстерня дизайну «ViO-design» здійснює розробку дизайн-проектів житлових приміщень: котеджів, квартир, будинків, а також комерційних - офісів, магазинів, кафе, ресторанів, готелів.

Фахівці з вищою профільною освітою. Досвід роботи в сфері дизайну - більше 15 років. Надаємо повний пакет технічної документації: перепланування,розташування меблів, схеми електрики, сантехніки та водопостачання, плани підлоги і стелі, схема дверей і вікон, розгортки стін, відомість оздоблювальних матеріалів.

Авторський супровід ремонту. Комплектація інтер'єру. Підбір меблів, предметів освітлення. Працюємо по всій Україні, як з фізичними так і з юридичними особами. Укладаємо договір.

Тел.: (095) 875-91-90, (097) 717-45-33 (Віктор).
Додаткова інформація на сайті https://vio-design.kiev.ua

Автор: Yaroslav ( Інформація про користувача )
Адреса: Киев (Киевская обл.)
Телефон: [авторизуйтеся]
Адреса сайту: https://vio-design.kiev.ua

Коментарів до оголошення немає. Ви можете стати першим!

Схожі оголошення:Барахолка Закарпаття - найпопулярніша дошка безкоштовних оголошень Закарпатського регіону. Продати чи купити, знайти партнерів по бізнесу чи однодумців... Додавайте оголошення безкоштовно, розміщуйте оголошення на будь-яку необхідну тематику (авто, нерухомість, прилади, техніка, електроніка, тварини, хобі, робота і т.д.) для будь-якого району Закарпатської області. Купити чи продати із рук в руки можна без посередників практично все: від автомобіля до дрібничок.


Мы принимает W1Мы принимает Viza, MasterCard Megastock Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 793305737081