Все для більярду: більярдні столи, киї, кулі

  • 25.04.2019
  • 271
  • Немає коментарів

  • Спливає через днів: 93

«Більярд Сервіс» пропонує столи для більярду (російської піраміди, пула, снукера), киї більярдні, більярдні кулі, сукно та інші аксесуари. Є спеціальні пропозиції для оптових продажів і більярдних клубів. Забезпечуємо доставку, установку та обслуговування по Україні.

Перебуваючи на ринку з 1996 року, ми пропонуємо широкий асортимент товарів для більярду, що затвердився серед професіоналів та любителів.

«Більярд Сервіс» ™ - прямий офіційний імпортер в Україну продукції таких відомих світових брендів як: Altenberg, Iwan Simonis, Aramith, NIR, Kamui, Tiger, Tweeten.

Наша адреса: Одеса, вул.Нежинська, 40
Телефонуйте за тел. (067) 6541185, (067) 4860556
Додаткова інформація на сайті https://billiard-s.com

Автор: Дарья ( Інформація про користувача )
Адреса: Одеса, вул.Нежинська, 40
Телефон: [авторизуйтеся]
Адреса сайту: https://billiard-s.com

Коментарів до оголошення немає. Ви можете стати першим!Барахолка Закарпаття - найпопулярніша дошка безкоштовних оголошень Закарпатського регіону. Продати чи купити, знайти партнерів по бізнесу чи однодумців... Додавайте оголошення безкоштовно, розміщуйте оголошення на будь-яку необхідну тематику (авто, нерухомість, прилади, техніка, електроніка, тварини, хобі, робота і т.д.) для будь-якого району Закарпатської області. Купити чи продати із рук в руки можна без посередників практично все: від автомобіля до дрібничок.


Мы принимает W1Мы принимает Viza, MasterCard Megastock Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 793305737081