Европейський одяг та взуття ОПТОМ

  • 21.06.2019
  • 257
  • Немає коментарів

  • Спливає через днів: 150

Постачальник одягу, взуття та аксесуарів компанія Postskriptum GmbH запрошує до співпраці оптових покупців з України. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів, включаючи жіночий, чоловічий, дитячий одяг і взуття, а також аксесуари.

Якість і великий вибір позицій нашого асортименту дозволить задовольнити будь-які потреби вашого бізнесу незалежно від його величини аудиторії.

Нами налагоджені логістичні канали поставки товару в усі куточки України. З асортиментом товару можна ознайомитися на нашому офіційному сайті https://ctok.de та за телефоном: +380947113601

При виникненні питань звертайтеся до наших менеджерів.

Коментарів до оголошення немає. Ви можете стати першим!Барахолка Закарпаття - найпопулярніша дошка безкоштовних оголошень Закарпатського регіону. Продати чи купити, знайти партнерів по бізнесу чи однодумців... Додавайте оголошення безкоштовно, розміщуйте оголошення на будь-яку необхідну тематику (авто, нерухомість, прилади, техніка, електроніка, тварини, хобі, робота і т.д.) для будь-якого району Закарпатської області. Купити чи продати із рук в руки можна без посередників практично все: від автомобіля до дрібничок.


Мы принимает W1Мы принимает Viza, MasterCard Megastock Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 793305737081