Робота в Германії

  • 07.09.2019
  • 32
  • Немає коментарів

  • Спливає через днів: 15
це оголошення без фото

Терміново.Потрібно на 15вересня серйозний чоловік без вредних привичок до 40-45р.(майстер-універсал)потрі бно вміти читати чертежі.Словацька фірма докомплектовує бригаду в Германію.Для робіт в виставочних залах.
Суть роботи коротко:дають пусте приміщення,в ньому потрібно зробити все починаючи з карказів,різні сцени... і закінчуючи викладання меблі для виставок.Робота кожен раз в різних містах Германії.Працювати можна як по біометрії,так і по польській візі.Хорошим працівникам фірма робить ВНЖ словацьке.Житло дуже комфортне по двоє людей в кімнаті.Доїзд за свій рахунок у словакію,а звідти тільки за паливо скидуються.Зарплата 6€/год.,працюють по12-14год/день.Система роботи така:30 днів працюєш-неділя дома.Аванс 1 раз по приїзду100€.ПРОСЬБА любителів спиртного і тих хто хоче заробити і нічого не робити)НЕ ТУРБУВАТИ.Вакансія 150€з першої зарплати.Більше подробиць за телефоном.є вайбер і ватсап

Коментарів до оголошення немає. Ви можете стати першим!Барахолка Закарпаття - найпопулярніша дошка безкоштовних оголошень Закарпатського регіону. Продати чи купити, знайти партнерів по бізнесу чи однодумців... Додавайте оголошення безкоштовно, розміщуйте оголошення на будь-яку необхідну тематику (авто, нерухомість, прилади, техніка, електроніка, тварини, хобі, робота і т.д.) для будь-якого району Закарпатської області. Купити чи продати із рук в руки можна без посередників практично все: від автомобіля до дрібничок.


Мы принимает W1Мы принимает Viza, MasterCard Megastock Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 793305737081