Інвестиції в нерухомість Великобританії

  • 03.10.2019
  • 177
  • Немає коментарів

  • Спливає через днів: 225

Не знаєте де і як інвестувати в дохідну нерухомість за кордоном? Скористайтеся послугами консультантів "Dom International Ltd" (основна спеціалізація - інвестиції в нерухомість Великобританії), які нададуть вичерпну інформацію в питаннях:

- тонкощі, ризики та перспективи інвестування в зарубіжну нерухомість;
- вигідні вкладення в нерухомість в Англії;
- покупка, перепродаж нерухомості (супровід);
- отримання стабільного доходу від здачі в оренду;
- управління нерухомістю за кордоном: ремонт, дизайн, покупка меблів і т.д .;

Агенство нерухомості "Dom International Ltd" пропонує вигідні інвестиції для жителів України в покупку нерухомості в Лондоні - від 50.000 фунтів і до покупки найбільших об'єктів! Інвестиції в будинки і квартири в Лондоні - безпека вкладень і гарантований фінансовий потік.

Телефонуйте за номером. (068) 1976262 (Дмитро Сорокін)
Додаткова інформація на сайті https://london4us.com

Коментарів до оголошення немає. Ви можете стати першим!Барахолка Закарпаття - найпопулярніша дошка безкоштовних оголошень Закарпатського регіону. Продати чи купити, знайти партнерів по бізнесу чи однодумців... Додавайте оголошення безкоштовно, розміщуйте оголошення на будь-яку необхідну тематику (авто, нерухомість, прилади, техніка, електроніка, тварини, хобі, робота і т.д.) для будь-якого району Закарпатської області. Купити чи продати із рук в руки можна без посередників практично все: від автомобіля до дрібничок.


Мы принимает W1Мы принимает Viza, MasterCard Megastock Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 793305737081