Шнури скловолокно Europolit (температура до 650 ° С, Польща)

  • 03.05.2016
  • 1484
  • Немає коментарів

  • Спливає через днів: 68

Скляний ущільнювальний шнур складається з плетеної упаковки зі скляної пряжі типу текстурованого скла Е. використання відповідних переплетення і текстури, досягнутого з еластичним герметиком пастці між волокнами значна кількість повітря. Це явище призводить до відмінної теплової ізоляції. Герметик призначений для герметизації покої, сушарки та печі при високій температурі. Висока хімічна стійкість скловолокна дозволяє використовувати герметики в хімічної апаратури і установок гарячого пара вихлопних газів і реакційних газів.
Герметик стійкий до найбільш агресивних хімічних речовин, за винятком фтору, сильні луги і кислоти, фосфорної і сірчаної кислотою.

Коментарів до оголошення немає. Ви можете стати першим!Барахолка Закарпаття - найпопулярніша дошка безкоштовних оголошень Закарпатського регіону. Продати чи купити, знайти партнерів по бізнесу чи однодумців... Додавайте оголошення безкоштовно, розміщуйте оголошення на будь-яку необхідну тематику (авто, нерухомість, прилади, техніка, електроніка, тварини, хобі, робота і т.д.) для будь-якого району Закарпатської області. Купити чи продати із рук в руки можна без посередників практично все: від автомобіля до дрібничок.


Мы принимает W1Мы принимает Viza, MasterCard Megastock Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 793305737081