Послуги та ціни

Публікація оголошень на сайті "Барахолка Закарпаття" є абсолютно безкоштовною послугою. Кількість Оголошень, які може розмістити Користувач - не обмежено. Якщо ваше оголошення не втратило актуальність, то користуйтеся без обмежень функцією відновлення оголошення, коли закінчиться термін публікації. Про закінчення терміну публікації Користувач буде сповіщений на вказану ним електронну адресу в момент реєстрації на сайті.

Для просування своїх оголошень Користувачі сайту можуть скористатися нашими платними сервісами (див. нижче):

1. ОПЛАТА ПОСЛУГ

Замовлення (акцептування) платних послуг сайту "Барахолка Закарпаття" здійснюється Користувачем в Панелі управління з використанням особистого облікового запису.

Поповнення особистого балансу для замовлення платних послуг можливе електронними платіжними системами, кредитними картками (Visa/Mastercard, Webmoney, Liqpay, Приват24...) у особистому кабінеті. 

Користувач зобов'язується ознайомитися з цінами на платні послуги сайту, розміщених на цьому сайті, після чого може замовити такі послуги. Детальна інформація про вартість усіх послуг вказана нижче, а також в особистому кабінеті в момент замовлення платної послуги.

Грошові кошти (баланс) відображається в акаунті Користувача з можливість перегляду детальної фінансової історії (поповнення, списання, залишок і т.д.).

Повернення сплачених грошових коштів (виведення коштів) за поповнення особистого балансу, а також надані чи не надані платні послуги не здійснюється. Сплачені кошти знаходиться на особистому балансі Користувача до моменту замовлення платних послуг на сайті у майбутньому.

Якщо з якихось причин (технічні неполадки, заборонена тематика оголошення і т.д.) платна послуга не надавалася (було відмовлено), повернення сплачених грошових коштів здійснюється Адміністрацією сайту на особистий баланс Користувача у Панелі управління.

При систематичних порушеннях умов Угоди користуванням сайтом Адміністрація має право видалити обліковий запис Користувача або обмежити Користувачеві доступ до особистого кабінету. Відновлення доступу до особистого кабінету і коштів відбувається на підставі рішення Адміністрації після відповідного звернення Користувача. Адміністрація має право відмовити у відновленні доступу до особистого кабінету, якщо той систематично порушує умови Угоди.

2. ЦІНИ

Реестрація на сайті, додавання, редагування і відновлення оголошень після закінчення терміну публікації на сайті - безкоштовне. Платні послуги рекомендовані Користувачам для просування оголошень. Користувач може замовити одночасно кілька платних послуг для своїх оголошень. Ціни наведено нижче:

 

Вид послуг Опис Ціна
Підняти наверх*** Оголошення піднімається на першу позицію після закінчення терміну публікації безкоштовно
Виділити оголошення Оголошення буде виділено рамкою та кольором 0.5 грн.*
Підняття оголошення (TOP) Оголошення буде завжди першим у своїй рубриці на сплачений період, після закінчення терміну розміщення Оголошення стане звичайним 1 грн.*
Оголошення у рекламному блоці ** Оголошення буде розміщено у рекламному блоці - зліва або справа на сайті (показується обмежена кількість VIP-оголошень), після закінчення терміну розміщення Оголошення стане звичайним 2 грн.*

*  Вартість за одне оголошення в день

** Кількість оголошень в даній зоні обмежено

*** Можно використовувати так часто, як це необхідно в міру того, як у оголошення зміщується термін публікаціїБарахолка Закарпаття - найпопулярніша дошка безкоштовних оголошень Закарпатського регіону. Продати чи купити, знайти партнерів по бізнесу чи однодумців... Додавайте оголошення безкоштовно, розміщуйте оголошення на будь-яку необхідну тематику (авто, нерухомість, прилади, техніка, електроніка, тварини, хобі, робота і т.д.) для будь-якого району Закарпатської області. Купити чи продати із рук в руки можна без посередників практично все: від автомобіля до дрібничок.


Мы принимает W1Мы принимает Viza, MasterCard Megastock Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 793305737081