Лікування від наркоманії та алкоголізму. Наркологічний центр МІСТ. Харків

  • 02.05.2019
  • 395
  • Немає коментарів

  • Спливає через днів: 64

Центр лікування наркоманії в Харкові пропонує свої послуги для залежних з усієї України та зарубіжжя, яким потрібно гарантоване лікування від наркоманії та алкоголізму.

Центр лікування наркоманії в Харкові "Міст" - найперший реабілітаційний центр, який відкрився на території Харкова і Харківської області. Працює 15 років і має найкращий результат в лікуванні наркоманії та лікуванні алкоголізму.

Реабілітаційний центр "Міст" надає психологічну допомогу родичам наркоманів, алкоголіків, ігроманів і людям з іншими видами залежності. При запереченні хворого є послуга примусового лікування наркоманії. А також послуга трансферу.

У центрі лікування наркоманії "Міст" працюють кращі досвідчені фахівці України в області наркології.

Наша адреса: Харків, пл. Конституції, 1
Телефонуйте за тел. (068) 4200100, (057) 7648353
Додаткова інформація на сайті https://clinic.org.ua

Автор: Дарья ( Інформація про користувача )
Адреса: Харків, пл. Конституції, 1
Телефон: [авторизуйтеся]

Коментарів до оголошення немає. Ви можете стати першим!Барахолка Закарпаття - найпопулярніша дошка безкоштовних оголошень Закарпатського регіону. Продати чи купити, знайти партнерів по бізнесу чи однодумців... Додавайте оголошення безкоштовно, розміщуйте оголошення на будь-яку необхідну тематику (авто, нерухомість, прилади, техніка, електроніка, тварини, хобі, робота і т.д.) для будь-якого району Закарпатської області. Купити чи продати із рук в руки можна без посередників практично все: від автомобіля до дрібничок.


Мы принимает W1Мы принимает Viza, MasterCard Megastock Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 793305737081