Кращий рюкзак для міста 2019 року із захистом від кишенькових злодіїв

  • 11.09.2019
  • 284
  • Немає коментарів

  • Спливає через днів: 228

Ви ще не вибрали рюкзак для роботи, інституту, школи або для подорожей? І як вибрати серед безлічі різних моделей рюкзаків і не помилитися?

Представляємо Вашій увазі рюкзак "Антизлодій", названий кращим міським рюкзаком 2019 року серед покупців в Україні та на який до кінця року діє акційна ціна - лише 499 гривень!

Турбота виробника про покупця на першому місці, тому рюкзак має масу незаперечних переваг серед аналогів, а саме:

- спеціальна дихаюча ортопедична спинка (ідеально для школяра) знімає вагу з Ваших плечей, сприяючи меншій дії на хребет;
- виконаний з міцних тканин, гарантовано буде служити і радувати декілька років;
- дуже місткий рюкзак, незважаючи на свій компактний вигляд, має безліч відділень: для телефону, павербанка, поміститься навіть ноутбук;
- має зовнішній USB-порт, легко заряджати телефон в дорозі;
- оснащений зручними лямками і замками;
- має світловідбивачі, які зроблять Вас помітним на дорозі в темну пору доби;
- оснащений унікальною системою "антизлодій", яка захистить рюкзак від порізів і крадіжок;

Доставка по Україні післяплатою (оплачуєте при отриманні) в день замовлення, досить повідомити менеджеру по телефону (067) 772-54-50 свої реквізити доставки.

Коментарів до оголошення немає. Ви можете стати першим!Барахолка Закарпаття - найпопулярніша дошка безкоштовних оголошень Закарпатського регіону. Продати чи купити, знайти партнерів по бізнесу чи однодумців... Додавайте оголошення безкоштовно, розміщуйте оголошення на будь-яку необхідну тематику (авто, нерухомість, прилади, техніка, електроніка, тварини, хобі, робота і т.д.) для будь-якого району Закарпатської області. Купити чи продати із рук в руки можна без посередників практично все: від автомобіля до дрібничок.


Мы принимает W1Мы принимает Viza, MasterCard Megastock Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 793305737081